فراخوان مسابقه پویانمایی امام رضا(ع) منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»،کودکان و نوجوانان با موضوع زندگی امام رضا(ع) و در قالب مسابقه پویانمایی، فیلم می‌سازند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، به نقل از اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فراخوان مسابقه پویانمایی امام رضا(ع) در چهارچوب مجموعه برنامه‌های شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام و با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رافت و مهربانی، طب‌الرضا) و … از سوی کانون پرورش فکری به عنوان کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام، منتشر شده است.

شرکت‌کنندگان در ۲ گروه سنی ۸ تا ۱۲  سال و ۱۳ تا ۱۸ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

در این فراخوان آمده است: «مدت زمان هر اثر بین ۱ تا ۳ دقیقه باشد. مربی و یا کارگردان نقش هدایت کننده را دارد و از مشارکت مستقیم در آثار خودداری کند. انتخاب شیوه اجرایی و تکنیک آزاد است. حداقل پنج عکس از مراحل تولید اثر به همراه لوح فشرده اثر ارسال شود.»

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ مهلت دارند تا آثار خود را به مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور ارسال کنند.

شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سال ۱۳۹۷ همزمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی می کند.

فراخوان جشنواره شانزدهم رضوی ویژه کودک و نوجوان با ۱۰ موضوع‌ «پژوهش اعضا»، «تمبر پستی و کارت‌پستال‌سازی»، «نامه‌ای به امام» و «خاطرات زیارت»، «کتاب‌سازی»، «کاردستی»، «سرود»، «پویانمایی» ویژه (کودک و نوجوان)، «قصه‌گویی» و «داستان‌نویسی» ویژه (بزرگ‌سال) در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.