فراخوان مسابقه بزرگ پیامکی«گل نرگس» در هرمزگان

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) هرمزگان از انتشار فراخوان مسابقه بزرگ پیامکی«گل نرگس» به مناسبت میلاد باسعادت حضرت بقیه الله العظم(عج) همزمان با سراسر کشور در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد، دبیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و سالروز ولادت فرخنده امام زمان(عج) و همزمان با سراسر کشور، مسابقه بزرگ پیامکی«گل نرگس» در هرمزگان برگزار می شود.

وی، هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج باور مهدویت در بین کودکان و نوجوانان برشمرد و آخرین مهلت ارسال پیامک را 20 آبان ماه جاری اعلام کرد و افزود: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند پاسخ خود را به شماره پیامکی  30007059141414 ارسال کنند.

حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد با بیان اینکه مسابقه پیامکی گل نرگش ویژه کودکان دبستانی است، عنوان کرد: علاقه مندان برای تهیه کتاب «گل نرگس» جهت شرکت در این مسابقه می توانند به بنیاد فرهنگی مهدی موعود کشور و یا به مرکز تخصصی مهدویت در قم مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02537747078 تماس بگیرند.

وی زمان قرعه کشی را 26 آبان ماه جاری ذکر کرد و گفت: در مجموع به 99 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی اهدا خواهد شد که به نفر اول 313 هزار تومان، 12 نفر رده دوم هر کدام 100 هزار تومان، 12 نفر گروه سوم هر نفر 70 هزار تومان، 12 نفر گروه چهارم هر کدام 50 هزار تومان و 72 نفر گروه پنجم هر کدام 30 هزار تومان پرداخت می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.