فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،به نقل از خبرنگار حوزه فناوری‌های نوین باشگاه خبرنگاران جوان؛   فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی خوارزمی و بیستمین جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد و این برنامه با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان و ارج نهادن به مقام بالای پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان کشور برگزار می‌شود.

سی و دومین فراخوان جشنواره خوارزمی در محوریت‌های مختلف پژوهش بنیادی، پژوهش کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، نوآوری و ابتکار و در زمینه‌های مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، برق، هنر، معماری و غیره ابلاغ شده است.

همچنین بیستمین جشنواره جوان خوارزمی با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های برتر در زمینه‌های مخاف علمی، صنعتی و حمایت از برگزیدگان ر. زمینه‌های علمی، زیست فناوری، محیط زیست، هوا فضا، عمران وبرگزار خواهد شد

متقاضیان متولد یک فروردین سال ۱۳۶۲ به بعد می‌توانند آثار خودرا به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند شایان ذکر است که مهلت ارسال آثار تا پایان تیر ماه ۹۷ است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جشنواره مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.