فراخوان دومین نمایشگاه عکس‌های بازار منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»،مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان همدان گفت: بعد از برگزاری نخستین دوره نمایشگاه عکس بازار همدان در نگارخانه حوزه هنری، دومین دوره از این نمایشگاه فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، از روابط عمومی حوزه هنری استان همدان؛ سیدیونس اشرفی پور در این باره گفت: بازار در ایران به عنوان محلی با اهمیت بالای اقتصادی در زندگی روزمره مردم نقشی اساسی دارد و جدا از اهمیت اقتصادی آن به عنوان یکی از مهم‌ترین فضاها برای تعامل و ارتباط مردم با یکدیگر همواره نقشی اساسی در فرهنگ و اجتماع مردم داشته است.

وی ادامه داد: در پروژه گروهی عکس‌های بازار همدان سعی می‌شود تا نگاهی ریشه‌ای و تاریخ‌ساز در قالب عکاسی مستند به مردم، تجار و پیشه وران، فرهنگ جاری، معماری بازار و تغییرات شکل گرفته در دوران‌های مختلف در بازار شود تا هم سندی تصویری از مردمان این دوران برای آیندگان فراهم شده و هم نگاهی پژوهش گرایانه به تغییرات به شکل امروزی و برخی معضلات و مشکلات بازار داشته باشد.

اشرفی‌پور ادامه داد: صحنه‌هایی روزمره از زندگی این مردم که اغلب بی توجه از کنار آن عبور میکنیم در این نمایشگاه به تصویر کشیده خواهد شد و بخشی دیگر از آثار نیز به پرتره‌ی پیشه وران اختصاص خواهد یافت.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری در پایان گفت: در این دوره از نمایشگاه به آثاری که به صنایع دستی همدان پرداخته باشند نگاه ویژه ای خواهد شد.

گفتنی است، افرادی که مایل به شرکت در این نمایشگاه عکس هستند آثار خود را با حجم کمتر از 2مگابایت به همراه اسم و شماره تماس به ایمیل این رویداد به آدرس Hamedan.bazaar@gmail.com ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.