فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم ایثار

0
به گزارش «فارسی مچ»، مسئول اطلاع رسانی سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان از آغاز فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم ایثار خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، عباس اعتماد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به این فراخوان گفت: دومین جشنواره ملی فیلم ایثار با شعار « ترویج فرهنگ ایثار، افزایش امنیت و آرامش» برگزار می شود.
وی با اشاره به اهداف جشنواره افزود: تشویق و ترغیب فیلم باران به تولید آثار با موضوع « ایثار و شهادت» و « ایثار اجتماعی»، تحکیم ارتباطات و مبادلات فرهنگی با موثوع ایثار و شهادت در کشور و ترغیب و تشویق جوانان هنرمند جامعه اسلامی به ترویج فرهنگ ایثار با بهره گیری از ابزارهای هنری از اهداف این جشنواره ملی است.
مسئول بسیج هنرمندان شاهرود گفت: این جشنواره به آثاری اختصاص دارد که موضوع و مضمون آنها حول محور ایثار و شهادت بودن و به ترویج و توسعه این فرهنگ غنی توجه خاصی داشته باشد و در شش بخش و یک بخش ویژه برگزار می گردد.
وی با اشاره به بخش های جشنواره بیان کرد: مستند، فیلم‌ کوتاه داستانی، پویانمایی، نماهنگ (کلیپ)، فیلم های مردمی و ایده، طرح و فیلمنامه های کوتاه از بخش های ششگانه جشنواره است و بخش ویژه اختصاص به فیلم های ۱۲۰ ثانیه ای است.
اعتماد با بیان اینکه آثاری که در راستای اهداف جشنواره مناسب تشخیص داده شود علاوه بر اهدا جوایز ، نسبت به خریداری اثر اقدام خواهد شد گفت: اهدا تندیس، لوح تقدیر و‌هدیه نقدی جوایز آثار برتر در رشته های عنوان شده است.
وی مهلت ارسال آثار را ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان می بایست به صورت پست سفارشی یا حضور آثار را به آدرس دبیرخانه، تهران، خیابان آیت الله طالقانی،خیابان ملک الشعرای بهار شمالی، پلاک ۵، ساختمان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و‌ امور ایثارگران،طبقه دوم، اداره کل امور هنری (گروه تلویزیونی شاهد) تحویل نمایند.
اعتماد افزود: جوایز در یک رشته و تنها به یک نفر اهدا می شود و به فیلم های بازبینی شده و راه یافته به بخش مسابقه گواهی حصور در جشنواره دادن می شود و درج مشخصات کارگردان یا تهیه کننده و شماره تماس بر روی اثر ارسالی الزامی است.
وی با اشاره به شرایط هر بخش جشنواره گفت: در بخش مستند و فیلم کوتاه داستانی حداکثر زمان آثار ۴۰ دقیقه و در بخش پویانمایی حداکثر ۱۵ دقیقه و در بخش نماهنگ و فیلم های مردمی حداکثر ۵ دقیقه با دوربین های خانگی و موبایل می باشد و در بخش ایده حداکثر یک برگ کاغذ A4، طرح ها حداکثر سه برگ کاغذ A4 و فیلمنامه های کوتاه حداکثر در ده برگ A4 که ۲۱ خط و هر خط ۱۵ کلمه ارائه شود.
وی گفت: علاقمندان می توانند جهت شرکت در جشنواره و دریافت برگ درخواست، به کانون های بسیج هنرمندان شهرستان ها مراجعه و یا با تلفن ۰۹۱۰۷۳۴۷۱۲۴ دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.