فراخوان جشنواره تجسمى نقطه منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»دومین دوره جشنواره تجسمى نقطه ویژه کودکان ۵ تا ۱۲ سال برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دومین دوره جشنواره تجسمى نقطه در روزهاى ٣١ خرداد و اول تیرماه امسال برگزار خواهد شد. هنرکده لنا به عنوان برگزار کننده این جشنواره، امسال نیز براى دومین سال متوالى این رویداد را در محل هنرکده لنا برگزار خواهد کرد.

این جشنواره غیر رقابتى بوده و تمامى آثار پذیرفته شده در جشنواره در طول برگزارى آن به نمایش در مى‌آیند. کودکان و نوجوانانى که شامل گروه سنى ۵ تا ١٢ سال مى‌شوند تا روز ١٠ خرداد مهلت دارند آثار خود به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. این جشنواره در تکنیک و موضوع، آزاد خواهد بود اما به مفهوم “من در نقاشی‌هایم” توجه خواهد شد.

دومین دوره جشنواره تخصصى نقطه طى دو روز ضمن نمایش آثار پذیرفته شده، نشست‌هاى تخصصى براى پدرها و مادرها و کارگاه‌هاى تخصصى و همچنین نمایشگاه کتاب براى کودکان و نوجوانان برگزار خواهد کرد.

شرایط آثار ارسالى و نحوه ارسال آنها در فراخوان جشنواره قید شده است. علاقمندان مى‌توانند براى کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام جشنواره به آدرس @noghtehartfestival مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.