فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی

0

فبه گزارش «فارسی مچ»،فراخوان انتخاب دبیر بیست‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر دانشگاهی توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، با هدف شناسایی و انتخاب دبیر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقه‌مندان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط زیر پس از اختتامیه جشنواره بیست و یکم، با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.iiutf.ir نسبت به ثبت‌نام اولیه به صورت الکترونیکی اقدام و یک نسخه رزومه و طرح اجرایی پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به آدرس تهران، چهارراه ولی‌عصر، کوچه بالاور، پلاک چهار، طبقه پنجم ارسال کنند.

دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.، عدم محکومیت کیفری در محاکم قضایی جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از حسن شهرت، عدم اشتغال همزمان به شغل دولتی یا غیر دولتی تمام وقت و عدم اشتغال به خدمت سربازی و دارا بودن معافیت تحصیلی یا معافیت دائم از خدمت سربازی از شرایط عمومی و نیز دانشجوی شاغل به تحصیل در یکی از رشته‌های تخصصی هنر‌های نمایشی در دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عدم محکومیت انضباطی منجر به صدور حکم کمیته انضباطی دانشگاه و درج در پرونده دانشجویی، عدم سابقه مشروطی در پرونده آموزشی و داشتن حسن سابقه در زمینه تئاتر، (تجربه اجرایی در جشنواره های دانشجویی و غیر دانشجویی در اولویت قرار دارد) از شرایط اختصاصی شرکت در این فراخوان است.

دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران پس از بررسی سوابق متقاضیان از طریق شورایی متشکل از اساتید و خبرگان منتخب تئاتر دانشگاهی و نمایندگان دانشجویی، انتخاب و توسط اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم معرفی خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.