چهارمین جشنواره ملی هنرهای گرافیکی رضوی شد

0

به گزارش «فارسی مچ»،مدیرکل ارشاد سیستان و بلوچستان گفت: زاهدان برای چهارمین سال متوالی میزبان جشنواره ملی هنرهای گرافیکی رضوی ش د.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش خبرگزاری رضوی؛ حسین مسگرانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: چهارمین جشنواره ملی هنرهای گرافیکی رضوی از سری برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) تیرماه ۹۷ مصادف با دهه کرامت به میزبانی زاهدان برگزار می شود.
مسگرانی به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: هدف از چهارمین دوره این جشنواره  اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگ و هنری مرتبط با سیره اهل بیت(ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و طراحان آثار حوزه فرهنگ رضوی است
وی افزود: این جشنواره در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی با قالب های هنری آرم و نشانه ، پوستر  برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه مسعود نجابتی دبیر تخصصی جشنواره است افزود: دکتر محمد خزایی، مسعود نجابتی، سعید محمد شه بخش، مسعود شاکری و علیزضا خالقدادی اعضای هیئت داوران این جشنواره هستند.
این مقام مسئول با بیان اینکه هر هنرمند می تواند حداکثر ۵ اثر در هربخش به دبیرخانه جشنواره ارسال کند گفت: فرآیند ثبت نام در این جشنواره از طریق تارنمای شمس توس به نشانی http://sistanbaloochestan.shamstoos.irوportal.shamstoos.ir
انجام می شود.
مسگرانی بیان کرد: ۱ تیرماه ۹۷ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دائمی جشنواره هنرهای گرافیکی رضوی است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.