مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته جهانی زمین پاک

0

به گزارش «فارسی مچ»،رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: در راستای طرح بی‌زباله، مسابقه کتابخوانی با موضوع پسماندهای شهری و صنعتی در هفته زمین پاک برگزار می شود.

ببه گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل حفاظت محیط زیست استان همدان، عباس ایزدی عنوان کرد: به مناسبت هفته جهانی زمین پاک و روز جهانی کتاب اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با همکاری جهاد دانشگاهی استان اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی تحت عنوان پسماندهای شهری و صنعتی کرده است.

وی در ادامه افزود: این مسابقه صرفا به منظور شرکت کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان می باشد و شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی www.elir.ir و یا مراجعه حضوری به واحد جهاد دانشگاهی استان همدان اقدام کنند.

ایزدی افزود: منبع آزمون، کتاب پسماندهای شهری می باشد و در پایان مسابقه به نفرات برتر جوایز و گواهینامه دوره آموزشی اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.