مسابقه «همای رحمت» ویژه معتکفان میامی

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی، از برگزاری مسابقه معنوی «همای رحمت» ویژه معتکفان این شهرستان در ایام رجب خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ رضا مهدیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه هم‌زمان با مراسم معنوی اعتکاف، مسابقه کتبی با عنوان همای رحمت، ویژه معتکفان میامی برگزار خواهد شد، تأکید کرد: این مسابقه کتبی است و طی آن ١٠ سؤال در خصوص اعتکاف و آداب آن از معتکفان پرسیده می‌شود. همچنین به پنج برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

وی بابیان اینکه اعتکاف فرصتی برای تزکیه نفس است، افزود: در اعتکاف انسان روحی آزاد و آماده دریافت مفاهیم معنوی دارد لیکن استفاده از این فرصت برای ترویج آموزه‌های دینی در بین نسل جوان هدف از برگزاری طرح همای رحمت خواهد بود.

۲۰ مسجد میامی میزبان اعتکاف

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی گفت: مسابقه فرهنگی ویژه مراسم پرفیض اعتکاف توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی برگزار خواهد شد.

مهدیان گفت: آیین معنوی اعتکاف در ۲۰ مسجد سطح شهرستان میامی با حضور نسل جوان برگزار می‌شود که بهترین فرصت برای جلای روح و طاعت خداوند متعال خواهد بود.

وی افزود: نکته قابل‌توجه در مورد اعتکاف میامی، حضور پرشور جوانان در سال‌های اخیر است که این امر نشان می‌دهد این نسل پیوند خوبی با مفاهیم معنوی و عبادی دارند.

مراسم اعتکاف سیزدهم تا پانزدهم رجب برگزار می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.