مسابقه عکس “حرفه ای ها”

0

به گزارش «فارسی مچ»، بانک تجارت به ‌مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز با برگزاری مسابقه عکس “حرفه ای ها” به ۲۶ عکس برگزیده، جایزه می دهد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در ایام نوروز ۹۷  این بانک با هدف ایجاد فضای شور و نشاط نوروزی درمیان کاربران فضای مجازی و ایجاد فرصت تعامل بیشتر با دنبال کنندگان صفحات بانک تجارت، مسابقه عکس “حرفه ای ها” را در پیام رسان تلگرام و شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می کند .

شرکت کنندگان می توانند از یکم لغایت سیزدهم فروردین درکنار افراد حرفه ای که مهارت ویژه ای در شغل و زندگی شان
( آشپز حرفه ای ، راننده حرفه ای ، ورزشکار حرفه ای ، تعمیرکار حرفه ای و … ) دارند عکس گرفته و در صفحات اجتماعی خود منتشر کنند. از بین عکس های منتشر شده توسط کاربران پس از داوری، ۲۶ عکس برگزیده در روز عید مبعث مقارن با بیست و پنجم فروردین ماه  ، معرفی می شوند.

کاربران درنظر داشته باشند ، انتشار عکس به صورت عمومی به گونه ای که بازدید عکس در تلگرام و پسند( لایک) پست در اینستاگرام قابل مشاهده باشد و درج هشتگ  “# حرفه_ای_ باشید ” زیر پست مربوط به عکس برای شرکت در مسابقه
“حرفه ای ها”  الزامی بوده و خلاقیت و رعایت اصول عکاسی از معیارهای اصلی انتخاب عکس های برگزیده است.بانک تجارت در پایان مسابقه” حرفه ای ها ” ازطریق صفحات رسمی خود در شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی ، مجموعه ای از عکس های ارسالی که از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند را منتشر می کند .

علاقه مندان، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بانک تجارت مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.