مسابقه سفره آرائی ( هفت سین همدلی ) در اهواز

0
به گزارش «فارسی مچ»به نقل روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز مقصود حق شناس مدیر روابط عمومی سازمان گفت: با توجه به دور بودن همکاران از کانون گرم خانواده در لحظه تحویل سال به منظور ارتقاء سطح روحیه و انتقال فضای مفرح و شاد به ایستگاههای عملیاتی، روابط عمومی سازمان آتش نشانی مسابقه هفت سین همدلی را تدارک و به اجرا گذاشت.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛حق شناس توضیح داد: در این مسابقه از آتش نشانان خواسته شد در صورت تمایل با تهیه سفره هفت سین سنتی و یا با استفاده از ابزار تخصصی آتش نشانی اقدام به برپائی سفره هفت سین کرده و با تهیه و ارسال تصویر به روابط عمومی سازمان در این مسابقه شرکت کنند که به لطف خدا این حرکت با استقبال همکاران روبرو شد.
لازم به ذکر است به زیباترین و کاملترین سفره که در آن هنر و ذوق جلوه گر باشد ، هدایائی از سوی ریاست سازمان اهدا می شود. –

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.