مسابقه «با قرآن در زلال اعتکاف»

0
به گزارش «فارسی مچ»،رئیس سازمان دارالقرآن گفت: امسال همچون سال‌های گذشته طرح «با قرآن در زلال اعتکاف» در دو هزار مسجد کشور اجرایی می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛، «مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن با اشاره به برگزاری طرح با قرآن در زلال اعتکاف اظهار داشت: امسال همچون سال‌های گذشته طرح با قرآن در زلال اعتکاف در دو هزار مسجد کشور اجرایی می‌شود.

وی از اعزام اساتید قرآنی به مساجد کشور خبر داد و افزود: اساتیدی به مساجدی که در آنها مراسم اعتکاف برگزار می‌شود اعزام خواهد شد تا فضای اعتکاف که با حضور جمع کثیری از نوجوانان و جوانان برپا می‌شود قرآنی شود.

قره‌شیخلو با اشاره به برنامه‌های قرآنی مراسم اعتکاف خاطر نشان کرد: در این سه روز فعالیت‌هایی همچون آموزش و اصلاح قرائت نماز و ختم قرآن کریم اجرایی می‌شود. همچنین تلاوت کلام وحی نیز در دو هزار مسجد کشور برپا می شود.

رئیس سازمان دارالقرآن از برگزاری مسابقات قرآنی در مراسم اعتکاف خبر داد و گفت: مسابقه‌ای قرآنی در سه بخش مفاهیم سوره مبارکه لقمان، نامه ۳۱ نهج‌البلاغه و دعای مکارم الاخلاق و صحیفه سجادیه در مراسم اعتکاف تدارک دیده شده است که معتکفان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه در این مسابقه ۴۰ سوال تستی طراحی شده است، افزود: به ۱۰۰ نفر از افرادی که به ۳۵ سؤال پاسخ صحیح دهند به قید قرعه جوایزی اعطا خواهد شد.

قره‌شیخلو با اشاره به اینکه سال گذشته در مسابقه طرح با قرآن در زلال اعتکاف بیش از ۴۰۰ هزار نفر شرکت کردند تصریح کرد: همچنین ۱۵۰ هزار نفر از حضور اساتید اعزامی به مساجد بهره بردند که امیدواریم امسال نیز این طرح با موفقیت برگزار شود.

به گزارش فارس طرح با قرآن در زلال اعتکاف ۱۳ تا ۱۵ رجب همزمان با ۱۱ تا ۱۳ فروردین در مساجد کشور برپا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.