فراخوان همایش ملی نانو فناوری در جهرم

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان همایش ملی نانو فناوری در جهرم منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛، مرکز فارس، دبیرخانه همایش ملی نانو فناوری اعلام کرد: محور‌های همایش شامل نانو زیست فناوری، نانو مواد و کامپوزیت ها، نانو ساختار‌ها و روش‌های شناسایی، نانو فیزیک و فتونیک، نانو شیمی، نانو پزشکی و داروسازی، کاربرد فناوری نانو در کشاورزی و صنایع غذایی، نانو اخلاق ایمنی زیستی، نانو الکترونیک، شبیه سازی طراحی و مدلسازی در نانو، نانو مکانیک و نانو محاسبات است.
بر اساس این گزارش، علاقمندان می‌توانند تا ۲۹ اسفند برای ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی nano۹۶.jia.ac.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۹-۵۴۳۷۲۰۰۱-۰۷۱ تماس بگیرند.
همایش ملی نانو فناوری ۲۰ اردیبهشت ۹۷ در جهرم برگزار می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.