فراخوان هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی

0

ببه گزارش «فارسی مچ»،از گیلان، فیروز فاضلی با اعلام این خبر افزود: هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها، تیرماه سال آینده، همزمان با دهه کرامت به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیترهای فرهنگی، ادبی و مذهبی مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین بویژه حضرت امام رضا(ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف حضرت امام رضا(ع) و کمک به انتشار گسترده تر آن را از ‌اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ وی افزود: محورهای هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها عبارت از سبک زندگی رضوی، فرهنگ رضوی، سیره سیاسی اجتماعی رضوی، جلوه‌های رضوی و اقتصاد مقاومتی است.
فاضلی با اشاره به بخش‌های این جشنواره، تصریح کرد: در بخش اصلی جشنواره؛ مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری می‌توانند آثار خود را در هفت رشته «تیتر»، «سرمقاله و یادداشت»، «خبر»، «گزارش»، «مصاحبه»، «عکس» و «مقاله» به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
وی ادامه داد: همچنین در رشته «آثار رادیویی و تلویزیونی»، فعالان این عرصه می‌توانند با ارس

ال آثار تولیدی خود در دو رشته «خبر» و «گزارش خبری» در محورهای ذکر شده در جشنواره شرکت کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان این‌که «شعر رضوی»، دیگر رشته بخش اصلی جشنواره را تشکیل می‌دهد، گفت: شاعران نیز می‌توانند اشعار خود را با موضوع فرهنگ رضوی که در یکی از نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کشور منتشر شده است به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
فاضلی با تصریح بر این‌که «گرافیک رضوی در رسانه‌ها» به عنوان بخش ویژه به این دوره از جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها افزوده شده است، اظهار کرد: در این بخش، آثار در سه رشته «تصویرسازی»، «صفحه آرایی نشریه و طراحی جلد»، «آرم و نشانه» منتشر شده در یکی از نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری کشور، امکان حضور در جشنواره را دارد.
وی در پایان اضافه کرد: علاقمندان برای شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تارنمای شمس توس به نشانی http://gilan.shamstoos.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.