فراخوان طراحی بازسازی کتابخانه Dar Al Uloum

0

به گزارش «فارسی مچ»،مرکز فرهنگی عبدالرحمان آل سعدیری (AACC) میزبان یک رقابت آزاد بین المللی برای بازسازی کتابخانه عمومی Dar Al-Ulum و محوطه دانشگاهی واقع در ساکاکا، منطقه آل جوف است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ برگزار کنندگان این رویداد معتقدند، با توجه به اینکه امروزه تکنولوژی های دیجیتال ابزارهایی را در اختیار مردم میگذارند که به اطلاعات دسترسی دارند و به اشتراک می گذارند، کتابخانه ها نقش خود را به طور فزاینده ای به عنوان مراکز اجتماعی و یا فرهنگی ایفا میکنند.
از این رو به دنبال طرح هایی هستند که تعریف جدیدی از کتابخانه ارائه دهند و آنرا به فضای اجتماعی باز و انعطاف پذیرتر تبدیل کند.
فضای که در آن بتوان فعالیت های متنوعی مانند سخنرانی ها، کنفرانس ها، جلسات، باشگاه های خواندن، نمایشگاه های هنری، کارگاه های آموزشی، جشنواره های فیلم و فضاهای کاری برگزار کرد.

جوایز:
جایزه اول ۵۰۰۰۰ دلار + قرارداد
جایزه دوم ۳۷،۵۰۰ دلار
جایزه سوم ۲۵،۰۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۱۵ آپریل ۲۰۱۸ (۲۶ فروردین ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.