فراخوان شرکت در جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه ای ریحانه

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان شرکت در جشنواره فیلم ۱۰۰ ثانیه ای ریحانه با موضوع “چرا مادر من بهترین است…؟” منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی، این جشنواره با هدف شناسایی آثار تصویری مرتبط با نقش‌ آفرینی مادران در خانواده و تکریم جایگاه والای آنها، ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می شود.

علاقه مندان می‌ توانند تصاویری را که گویای نقش مادر در خانواده باشد، در قالب مستند یا داستان با مدت زمان حداکثر ۱۰۰ ثانیه به جشنواره ارسال کنند.

داوری جشنواره در رده نوجوانان (زیر ۱۵ سال) و جوانان، به‌صورت مجزا انجام خواهد شد و در مجموع جوایز نفیسی به هشت برگزیده در دو بخش تعلق خواهد گرفت.

آثار باید از طریق ربات تلگرامی جشنواره به آدرس: ReyhanehFestivalbot@ ارسال شود و پایان خرداد ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۸۴۴۵۱۴۲-۰۵۱(بخش رضوان تصویر) تماس بگیرند و یا به پایگاه اطلاع رسانی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی به آدرس اینترنتی  www.aqart.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.