سفر‌های نوروزی از سفر‌های نوروزی در کهگیلویه وبویراحمد

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه داستان وانشاء نویسی از سفر‌های نوروزی برای دانش آموزان ابتدایی کهگیلویه وبویراحمد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویهو بویراحمد، معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان گفت: همه‌ دانش آموزان ابتدایی کهگیلویه وبویراحمد می‌توانند در این فراخوان که در قالب‌های داستان نویسی و انشاء نویسی برگزار می‌شود شرکت کنند.

علی شیر زهرایی افزود: دانش آموزان ابتدایی استان می‌توانند در ۲ موضوع بهترین خاطره از رانندگی ایمن و یا بهترین سفر نوروزی که انجام داده وهمچنین موضوع حفظ محیط زیست یا دفن زباله به نحو مطلوب داستان یا انشاء بنویسند.
وی گفت: دانش آموزان آثار خود را سریعاً بعد از تعطیلات نوروزی به مدارس ارائه وشهرستان‌ها ومناطق تا ۲۰ فرودین ماه ۹۷ به حوزه معاونت آموزش ابتدایی تحویل دهند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه این مسابقه براساس مصوبات کمیته اطلاع رسانی وفرهنگسازی برنامه‌های نوروزی مطلوب انجام شود افزود: در ارزیابی نهایی ۵۰ نفر از برترین‌ها انتخاب و از آن‌ها تقدیر می‌شود.
وی گفت: امسال به جای پیک نوروزی طرح داستان خوانی، داستان گویی و داستان نویسی برای دوره ابتدایی اجرا می‌شود واین مسابقه بخشی از اجرای این طرح است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.