جشنواره عکس “بهار چغازنبیل” خوزستان

0

به گزارش «فارسی مچ»، از شوش، عاطفه رشنویی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فراخوان جشنواره عکس “بهار چغازنبیل” اظهار داشت: این مسابقه در دو بخش حرفه‎ای با دوربین عکاسی و مبتدی با تلفن همراه برگزار می‎شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ وی با بیان اینکه محورهای این جشنواره زیگورات، “مردم و میراث ماندگار، چشم‌انداز طبیعی چغازنبیل و محوطه‎های اطراف انتخاب شده است، افزود: هر شرکت‎کننده در هریک از محورهای مسابقه می‌تواند حداکثر دو اثر به ایمیل دبیرخانه ارسال کند.

مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل بیان کرد: بازه‌ زمانی موضوع عکاسی‎شده باید در ایام نوروز سال ۱۳۹۷ باشد و آثار پذیرفته‎شده نباید در جشنواره‌های دیگر عکاسی پذیرفته شده باشند در غیر اینصورت از مسابقه حذف خواهد شد.

وی گفت: عکس‎های ارسالی باید به صورت فایل JPEG با حالت رنگی RGB و حداکثر اندازه ۱۰۲۴ پیکسل، رزولوشن حداکثر  ۷۲  DPI و حجم حداکثر دو مگابایت باشند.

رشنویی با بیان اینکه از بین آثار ارسال‎شده، تعداد محدودی عکس برای نمایشگاه انتخاب می‎شوند، عنوان کرد: هر شرکت‌کننده مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی، سن، تحصیلات، آدرس، تلفن و آدرس ایمیل خود را در قالب یک فایل (PDF) ضمیمه عکس‎ها کند.

وی ادامه داد: روش اول از راه ارسال ایمیل به آدرس پست الکترونیکی baharchoghazanbil@gmail.com است و روش دوم ارسال در قالب CD به آدرس پستی دبیرخانه جشنواره به نشانی استان خوزستان ـ شهر هفت تپه ـ پایگاه میراث جهانی چغازنبیل و هفت‎تپه است.

مدیر پایگاه میراث جهانی چغازنبیل با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار ۲۹ فروردین‎ماه ۱۳۹۷ است و با اشاره به جوایزمسابقه عکس بهار چغازنبیل تصریح کرد: در هر بخش به ۳ نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی اهداء و نمایشگاهی از ۳۰ عکس منتخب در محوطه تاریخی چغازنبیل برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.