جشنواره ادبی «بربال سیمرغ » درنیشابور

0

به گزارش «فارسی مچ»،دومین دوره جشنواره ادبی روز ملی عطار با نام « بربال سیمرغ » به همت آموزش و پرورش نیشابور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش نیشابور  گفت : این مسابقات در دوره دوم  ابتدایی در سه پایه چهارم ، پنجم وششم ازغزلیات عطار نیشابوری درتمامی مدارس  شهرستان نیشابور برگزار شد و ۳۴۰ نفر به مرحله نهایی راه یافتند

عباسعلی محمدی  افزود: مرحله نهایی جشنواره ادبی«بربال سیمرغ »، ۲۵ فروردین همزمان با سالروز ملی بزرگداشت عطار نیشابوری برگزار می شود.

او گفت:  اهمیت دادن به جایگاه شعر و ادب وتوسعه مهارتهای زبان آموزی وگسترش دایره واژگان دانش آموزان از اهداف برگزاری این مسابقه است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.