تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور

0

به گزارش «فارسی مچ»،حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل  درگفتگو با کمال آنلاین ؛ از آغاز ثبت‌ نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور در سایت مسابقات خبرداد وگفت: مسابقات قرآنی همه ساله در حوزه ترویج فعالیت های قرآنی کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ وی افزود: هدف این مسابقات فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش با مصحف شریف و انسان ساز قرآن کریم و مفاهیم تعالی بخش آن می باشد.

بهرامی با بیان این که ترویج آموزه های قرآن و مفاهیم ارزشمند آن و قرآن آموزی ضرورت دارد ادامه داد: برگزاری مسابقات ملی و بین المللی قرآن کریم درکشور سهم بسزایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم در بین اقشار مختلف جامعه دارا است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور خبرداد وگفت : جهت ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کنند که برای تجوید ، حفظ، قرائت وترتیل تا ۳۰ فروردین سالجاری وبرای رشته های معارفی تا ۱۰ اردبیهشت مهلت ثبت نام رادارند .

بهرامی یادآورشد : زمان مسابقه  خواهران مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام زاده ابراهیم در تاریخ ۲۳ اردبیهشت و برادران درهمانروز در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار می شود

وی در پایان یادآورشد: علاقه‌مندان می‌توانند دستورالعمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir را مشاهده و مطالعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.