نام نویسی مسابقات ملی مناظره دانشجویی

0

به گزارش «فارسی مچ»،نام نویسی مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: علاقمندان برای شرکت در مسابقه تا ۳۰ فروردین سال آینده فرصت دارند از طریق مراجعه به دفاتر فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزشی سراسر استان یا معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری واقع در دانشگاه شهرکرد جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین نام نویسی کنند.

وحید خلیلی افزود: علاقمندان به شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به پایگاه اطلاع رسانی به نشانی jdchb.ac.ir و یا با شماره های ۰۳۸۳۲۳۲۰۰۷۰ و ۰۳۸۳۲۳۲۰۳۲۳۰ تماس بگیرند.

وی گفت: این دوره از مسابقات همانند دوره قبل در سه مرحله استانی، منطقه ای و کشوری برگزار می شود و بر اساس تقویم کمیته اجرایی، مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در اردیبهشت سال ۹۷ در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گفته رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، طرح ملی مناظرات دانشجویی در دانشگاه های کشور با هدف تمرین گفتگو، ترویج هم تحملی، ایجاد فضای مناسب برای آزاداندیشی و طرح افکار و نقد منطقی و منصفانه یکدیگر و همچنین الگوی مناسبی برای ایجاد ظرفیت و بلوغ سیاسی دانشجویان به عنوان مدیران و سیاستمداران آینده، برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.