مسابقه کتابخوانی مشترک بین مراکز حوزوی

0
به گزارش «فارسی مچ»، مدیر کل فرهنگی جامعة المصطفی العالمیة از برپایی مسابقه کتابخوانی مشترک میان مراکز حوزوی برای نخستین بار خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری رضوی به نقل از ایکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین مرادی،‌ مدیر کل فرهنگی جامعة المصطفی العالمیة درباره برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی با عنوان «اولین مسابقه کتابخوانی مشترک بین مراکز حوزوی» عنوان کرد: این مسابقه بنا به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به موضوع کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ستاد ترویج فرهنگ کتابخوانی حوزه‫های علمیه برگزارکننده این مسابقه است،‌ اظهار کرد: کتاب‌های «راه و رسم پرهیزگاران»، «همسران همراه» و «پندهای امام صادق(ع)» به عنوان منابع این مسابقه در نظر گرفته شده‌اند.
به گفته حجت‌الاسلام مرادی،‌ هزینه سفر به عتبات عالیات، هزینه سفر به مشهد مقدس، سکه بهار آزادی، بن خرید کتاب و … به عنوان جوایز این مسابقه در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان تا ۱۸ اسفندماه جاری فرصت دارند که در این مسابقه شرکت کنند.

وی با بیان اینکه افراد در انتخاب کتاب مسابقه از میان آثار معرفی شده آزاد هستند،‌ ادامه داد: این مسابقه به صورت آنلاین، برای برادران و خواهران طلبه و دانش‌‫آموختگان مراکز حوزوی سراسر کشور اعم از ایرانی و غیرایرانی و خانواده‫‌های آنان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام مرادی توضیح داد: یکی از ویژگی‌های این مسابقه کتابخوانی آن است که افراد مجاز هستند که با مطالعه بیش از یک کتاب در آزمون شرکت کنند. در این صورت با توجه به تعداد کتاب‌هایی که شرکت‌کننده در مسابقه آن شرکت کرده است و امتیازی که کسب خواهد کرد، از جایزه ویژه برخوردار می‌شود.

وی افزود: برگزیدگان از افرادی انتخاب می‌شوند که حداقل امتیاز ۷۰ را کسب کنند و اگر امتیاز شرکت‌کنندگان برابر شود،‌ نفرات به قید قرعه مشخص می‌شوند. شرکت‫کنندگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۲۵۳۷۱۷۲۲۹۴ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.