مسابقه کتابخوانی در کتابخانه های شهرستان شفت گیلان

0
به گزارش «فارسی مچ»،-رئیس کتابخانه های عمومی شفت از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شناخت حضرت فاطمه زهرا(س) همزمان با میلاد باسعادت این بانوی گرانقدر اسلام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ زینب عزیزپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به در پیش بودن ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار کرد: به همین مناسبت مسابقه کتابخوانی در سطح کتابخانه های شهرستان شفت برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سوالات این مسابقه برگرفته از کتاب «میهمانی از ملکوت» است، افزود: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به این کتاب پاسخ سوالات موجود در پرسشنامه را بیابند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شفت با اشاره به اینکه این مسابقه با همکاری معاونت فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان برگزار می شود، گفت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند پرسشنامه را از کتابخانه های حوزه شهری و روستایی شهرستان شفت دریافت کنند.
وی با بیان اینکه مهلت ارسال و یا تحویل پرسشنامه تا ۱۵ اسفندماه جاری است، تصریح کرد: از برگزیدگان این مسابقه در جشن میلاد کوثر با اهدای جوایزی تقدیر می شود.
عزیزپور در ادامه با اشاره به موضوع کتاب «میهمانی از ملکوت»، یادآورشد: موضوع این کتاب چهل حدیث درباره حضرت فاطمه زهرا(س) والگوبرداری بانوان از سیره و زندگی ایشان است.
وی همچنین به سایر برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در حوزه روستایی و شهر شهرستان شفت اشاره کرد و افزود: در این مدت نشست های کتابخوان با موضوع شناخت سیره حضرت فاطمه زهرا (س) نیز برگزار می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.