مسابقه کتابخوانی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر مجلسی

0

به گزارش «فارسی مچ»،کتاب «سلام بر ابراهیم» بین دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی توزیع و مسابقه کتابخوانی آن برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، کتاب پرطرفدار و جذاب سلام بر ابراهیم که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقودالاثر ابراهیم هادی است بین کارکنان و استادان واحد شهر مجلسی همچنین معلمین و خانواده‌های دانش‌آموزان سما این واحد دانشگاهی توزیع و بر اساس اعلام قبلی با همکاری بسیج کارکنان یکی از حوزه‌های امتحانی ویژه دانشگاهیان در واحد شهرمجلسی دایر و این آزمون برگزار شد. مسابقه این کتاب در قالب ۳۰ سوال تستی و یک سوال تشریحی و دلنوشته برای شهید بود.

جوایز این حرکت اثرگذار فرهنگی از سوی نیروی مقاومت بسیج پیش‌بینی شده که در مبارکه و به قید قرعه ۱۱۰ جایزه نفیس اعم از ۱۰سفر زیارتی کربلای معلی، مشهد مقدس و جوایز فرهنگی و ورزشی است.

این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند..

شهید هادی در یکم اردیبهشت سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، پس از ۵ روز مقاومت در کانالی موسوم به کانال کمیل در محاصره دشمن، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و همانطور که از خداوند می‌خواست، پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

بریده ای از کتاب: در ماه‌های اول پس از انقلاب، ابراهیم در حالی که کت و شلوار زیبایی می‌پوشید به محل کارش در شمال شهر می‌آمد. یک روز متوجه شدم که خیلی ناراحت است به سمتش رفتم و گفتم: داش ابرام چیزی شده؟ گفت چند وقته دختر بد حجاب تو این محله به من گیر داده و گفته تا تو رو بدست نیارم ولت نمی‌کنم. گفتم داش ابرام با این تیپ و قیافه ای که تو داری این اتفاق خیلی هم عجیب نیست! گفت یعنی چی؟ یعنی به خاطر تیپ و قیافه ام این حرف رو زده ؟ گفتم شک نکن فردای آن روز ابراهیم با موهای تراشیده و با پیراهنی ژولیده سرکار آمد …

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.