مسابقه کتابخوانی با همکاری پرویز پرستویی

0

به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه کتابخوانی ۲۲۰۰۰ جلدی خاطرات قهرمانان همدانی دفاع مقدس با همکاری پرویز پرستویی و با نام شهید سعید سیاح طاهری در استان همدان آغاز شد.

 به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش ایلنا، مسابقه کتابخوانی دفاع مقدس کشور در بین معلمان و دبیران استان همدان با برگزاری جلسه‌ای با حضور مدیران مدارس سراسر این استان و حضورخانواده‌های شهیدان و جانبازان راوی این کتاب‌ها، علی خوش‌لفظ، حسین  همدانی و جانباز محمد سلگی به همراه نویسندگان گلعلی بابایی و حمید حسام  به صورت رسمی آغاز به کار کرد. پرویز پرستویی نیز به صورت تلفنی در این جلسه حاضر شد و مخاطبان را به خواندن کتاب‌ها تشویق کرد.

پرستویی در سخنان خود در سیمای همدان خطاب به معلمان، از تجربه شخصی و لذت زیاد خود از خواندن این کتاب‌ها سخن گفت و اعلام کرد: بالاترین تاثیر این کتاب‌ها را می‌توان خوب کردن حال خواننده افسرده حال امروزی در زندگی دانست و اینکه در هر مرحله از مطالعه، مخاطب با قیاس سلوک خود با راوی و قهرمانان واقعی این کتاب‌ها، نهیب و تلنگری  برای انسان بهتر شدن به خود می‌زند.

در این مسابقه، تمامی معلمان استان همدان به صورت گروهی و چرخشی در هرمدرسه کتابهای  (وقتی مهتاب گم شد) به روایت شهید علی خوش لفظ، (خداحافظ سالار ) به روایتگری همسر شهید حسین همدانی (آب هرگز نمی‌میرد) به روایتگری جانباز محمد سلگی هرسه به نویسندگی حمید حسام و کتاب (پیغام ماهی‌ها، خاطرات شهید حسین همدانی) به نویسندگی گلعلی بابایی را به رایگان دریافت و پس از مطالعه ضمن شرکت در مبحث آموزش ضمن خدمت، در مسابقه کتابخوانی این کتاب‌ها نیز که نحوه آن توسط ستاد مسابقه بزرگ کتابخوانی دفاع مقدس متعاقبا اعلام خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

این مسابقه به مناسبت دومین سالگرد شهادت مدافع حریم و حرم سعید سیاح طاهری، بنیانگذارجشنواره‌های دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس و همچنین مسابقات بزرگ کتابخوانی کشور (به خصوص در مناطق محروم ایران و با شعار تاثیرگذاری، بدون مخارج رونمایی‌های کم‌تاثیر و رفع هزینه‌های جانبی در ستادهای مرسوم) درحال انجام بوده  و آموزش و پرورش و حوزه هنری استان همدان نیز در تقسیم کتاب‌ها و اجرای مسابقه مشارکت فراگیر دارند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.