مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز در زنجان

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان از اجرای مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز در کتابخانه های عمومی استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از ایلنا از زنجان، امیرعلی نیک بخش مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور دانش افزایی عموم جامعه به ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی استان با آثار و برکات نماز، مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز اجرا می شود.

وی هدف از اجرای این مسابقات را آشنایی با روش‌های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام کرد و گفت: این مسابقات به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با همکاری ستاداقامه نماز شرکت برق منطقه‌ای زنجان اجرا می شود.

به گفته نیک بخش، مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز از کتاب « ۱۱۴ نکته درباره نماز نوشته حجت الاسلام و المسلمین قرائتی» انتخاب شده است.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان از ۵ تا ۲۴ اسفند سالجاری فرصت دارند در مسابقه شرکت کنند، تصریح کرد: از برگزیدگان  مسابقه با اهداء جوایز ویژه تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مقام مسئول ادامه داد: علاقمندان جهت شرکت و دریافت کتاب مسابقه به کتابخانه های عمومی استان و نیز فایل الکترونیکی کتاب، سئوالات و پاسخنامه های مسابقه به سایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان www.zanjanpl.ir ستاد اقامه نماز استانwww.zanjan.namaz.ir  و نیز سایت شرکت برق منطقه ای زنجان www.zrec.co.ir مراجعه و پاسخنامه های تکمیل شده را تا ۲۴ اسفند به اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان به نشانی ذیل ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.