مسابقه های سراسری حفظ قرآن با حضور 115 مددجو در ندامتگاه قزلحصار

0

به گزارش «فارسی مچ»، رییس اداره فرهنگی ندامتگاه قزلحصار ازبرگزاری مسابقه های سراسری حفظ قرآن کریم در این ندامتگاه خبرداد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛بعلی خزایی افزود: این دوره مسابقه نوبت اول حفظ قرآن با هماهنگی اداره اوقاف استان البرز برگزار شد. وی اضافه کرد: این آزمون ها با هدف ترویج و اشاعه و انس مددجویان با قرآن برگزار شد تا آنان در زمان تحمل حبس بیشتر با کلام خدا مانوس شوند. وی خاطر نشان کرد: هر چه مددجویان به سمت و سوی مسائل اعتقادی و مذهبی گرایش پیدا کنند اداره کردن سیاست های اصلی سازمان زندان ها بخوبی انجام می گیرد.
خزایی گفت: آزمون سراسری حفظ قرآن برای اولین بار با توافق اداره اوقاف در ندامتگاه برگزار شد تامددجویان با قبولی در آزمون نوبت اول که بصورت کتبی برگزار شده جواز نوبت دوم را اخذ کنند.
وی یادآورشدکه اکنون 5 مددجو در ندامتگاه قزلحصار حافظ قرآن هستند.وی افزود: همچنین بیش از 3 هزار مددجو در 5 دارالقرآن در رشته های علوم قرآنی فعالیت می کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.