مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز

0

به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷ را با عنوان «نوروزگردی در ایران» برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش ایرنا، ایام نوروز و تعطیلات عید، فرصت مغتنمی برای گشت وگذار در طبیعت و سفر به مناطق مختلف کشور فراهم می سازد، از این رو خبرگزاری جمهوری اسلامی قصد دارد با رویکرد هدفمندسازی این اوقات و ثبت ذوق بصری هموطنان، مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷ را برگزار کند.
موضوع این مسابقه ثبت جلوه های نوروزی از جمله مشارکت مردم در برپایی جشن نوروز و معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری کشور است.
بر اساس فراخوان مسابقه که به همت معاونت خبر و فنی خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار می شود، علاقه مندان می توانند عکس های خود را با این آدرس http://www.irna.ir/irnapic97 ارسال کنند.
همه عکس های ارسالی مورد داوری قرار خواهند گرفت، و به صاحبان پنج اثر برگزیده مسابقه عکس موبایلی ویژه نوروز ۹۷، جوایز ارزشمندی اهدا می شود.
اسامی برگزیدگان مسابقه نیز ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۷ بر روی سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی به نشانی www.irna.ir منتشر خواهد شد.
تشویق مردم و علاقه مندان برای مشارکت در عرصه تولید خبر و عکس، از جمله رویکردها و دستور کار خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده و در این راستا، قرار است مسابقات مختلفی به مناسبت و موضوعات مختلف در ماه های آتی برگزار کند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.