مسابقه عکس از سفره “هفت سین” در کرمانشاه

0

به گزارش «فارسی مچ»، به نقل از کربلاییان، مسابقه عکاسی سفره هفت‌سین با محوریت آئین و  فرهنگ استان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛،‌ مسابقه مذکور در ۲ بخش آزاد و ویژه برگزار می‌شود، که در فراخوان این مسابقه برای سفره‌های “هفت سین” که در تهیه آن‌ها از سبزه غلات و حبوبات استفاده نشده، امتیاز ویژه در نظر گرفته می‌شود.

طبق فراخوان این دوره از مسابقات فرهنگی، عکس‌های ارسالی در بخش آزاد باید در سال جدید گرفته شده باشد و در بخش ویژه عکس‌ها نیز مربوط به گذشته باشد.

گفتنی است، مهلت ارسال آثار از یکم الی ۱۵ فروردین عنوان شده و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به کانال تلگرامی Gahvarehtamadon@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۲۳۳۰۲۰ تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.