مسابقه سراسری قرآن و عترت در آذربایجان شرقی

0

به گزارش «فارسی مچ»،شانزدهمین آزمون سراسری قرآن و معارف عترت امروز همزمان با سراسر کشور در ۲۰ حوزه امتحانی آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما در این رقابت ۷ هزار و ۲۱۴ قرآن آموز شرکت کرده بودند که از این تعداد ۴ هزار و ۸۲۱ نفر زن و ۲ هزار و ۳۹۴ نفر مرد بودند.
بخش های این آزمون شامل : حفظ قرآن در ۱۶ رشته با ۵ هزار و ۶۲۷ قرآن آموز، ترجمه و مفاهیم در ۴ رشته با یک هزار و ۳۲۹ قرآن آموز و بخش معارف اهل بیت در ۳ رشته با ۲۵۸ قرآن آموز برگزار بود.
هدف از برگزاری این مسابقه تقویت انسجام برنامه ها و فعالیت های سازمان ها و نهادهای قرآنی کشور، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی کشور، استاندارد سازی و جهت دهی آموزش های قرآنی و شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی به ویژه در رشته های مختلف آموزش قرآن و عترت اعلام شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.