مسابقه “روز ملی شهدا” برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ»،به مناسبت فرا رسیدن “روز ملی شهدا” در استان‌گیلان، «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» به مسابقه گذاشته می شود.

بر پایه ی گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و ایثارگران استان گیلان، سایت نوید شاهد استان گیلان به مناسبت فرا رسیون “روز ملی شهدا” مسابقه ی «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» را بدون محدودیت سنی، برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛  به نقل از  “هاتف خبر” از ایثار گیلان، به مناسبت ۲۲ اسفند «روز ملی شهدا» سایت نوید شاهد گیلان در نظر دارد مسابقه ی «دلنوشته های عاشقانه برای شهدای گیلان» را برگزار کند.
بر پایه ی این‌گزارش موضوع این جشنواره «دلنوشته عاشقانه و نامه یی به یک شهید» است، که علاقه مندان می توانند دلنوشته های خود را در زمینه ی مدافعان حرم، اخلاق و سبک زندگی شهدا، انگیزه ی شهدا برای دفاع از اسلام، انتظار شهدا از مردم و هر موضوع دیگری که تصور می کنند در قالب دلنوشته، با شهدا در میان بگذارند، بنویسند.
به پنج دلنوشته‌ی زیبا و دلنشین ساعت ۹ روز دوشنبه۲۱ اسفند ماه امسال با انجام قرعه کشی در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیای رشت جوایزی ارزنده اهدا می شود.
این مسابقه شرایط سنی و محدودیت در سطر نوشتاری ندارد و علاقه مندان می بایست برای شرکت در این مسابقه از ۱ تا ۲۰ اسفند دلنوشته های خود را در نشانی اینترنتی: http://navideshahed.com/fa/forms/17
ثبت کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۹۳۶۰۳۶۷۷۱۹ بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.