مسابقه «جلوه نور» در تبیان برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ»وبسایت فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان به مناسبت میلاد مسعود حضرت زهرای مرضیه(سلام الله علیها) مسابقه الکترونیکی کتابخوانی «جلوه نور» را ویژه اعضای خانواده بزرگ تبیان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛،به نقل از گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، باشگاه کاربران موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان این مسابقه را بر اساس کتابی در مورد زندگی پربار حضرت زهرا(سلام الله علیها) تهیه و منتشر نموده است.
باشگاه کاربران این مسابقه را با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ترویج فضائل حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) تهیه و منتشر نموده است.
شرکت در این مسابقه منحصر به اعضای خانواده بزرگ تبیان بوده و تنها این کاربران می توانند در این مسابقه شرکت کنند. سایر علاقه مندان نیز می توانند با رماجعه به صفحه اصلی سایت تبیان و طی کردن فرایند عضوگیری و ثبت نهایی عضویتشان، در این مسابقه و سایر مسابقات این بخش شرکت کنند.
گفتنی ست مهلت شرکت در این مسابقه که از دوازدهم اسفندماه آغاز شده، تا پایان ماه و سال جاری خواهد بود. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.