مسابقه به مناسبت روز جهانی زبان مادری

0

به گزارش «فارسی مچ»،مجمع عمومی سازمان ملل متحد در قطعنامه ای روز ۲۱ فوریه را به عنوان روز جهانی زبان مادری نامگذاری کرده که از سال ۲۰۰۰ به صورت سالانه در راستای ترویج زبان شناسی و تنوع فرهنگی و چند زبانی در نظر گرفته می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران از تمامی علاقه مندان دعوت می کند به مناسبت روز جهانی زبان مادری با ارسال نوشته ای کوتاه (حداکثر ۱۰۰ کلمه) ایده خود در مورد چگونگی ترویج زبان مادری و گوناگونی زبانی بیان کنید.
مجمع عمومی سازمان ملل متحد در قطعنامه ای روز ۲۱ فوریه را به عنوان روز جهانی زبان مادری نامگذاری کرده که از سال ۲۰۰۰ به صورت سالانه در راستای ترویج زبان شناسی و تنوع فرهنگی و چند زبانی در نظر گرفته می شود.برگزیدگان این مسابقه( بر اساس بیشترین تعداد لایک)، برای آشنایی بیشتر با فعالیت های سازمان ملل متحد در ایران، ضمن دعوت به دفتر مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، تقدیرنامه نیز دریافت خواهد کرد.
شرکت کنندگان باید نوشته های خود را حداکثر تا پایان روز ۲ اسفند ۱۳۹۶ به نشانی unic.tehran@unic.org ارسال نمایند.
(نوشته ها می تواند به زبان فارسی یا انگلیسی باشد.)
@UNICTehran

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.