فراخوان طراحی گرافیک و تصویرسازی «نوروز» در تهران

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان شرکت در کارگاه ملی طراحی گرافیک و تصویر سازی با موضوع نوروز، توسط سازمان زیبا سازی شهرداری تهران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از ایرنا ، سازمان زیباسازی شهرداری تهران، در این فراخوان از طراحان گرافیک و تصویرسازان حرفه ای سراسر کشور خواسته شده است تا برای شرکت در کارگاه ۵ اثر خودرا ارسال کنند.
براین اساس علاقه مندان در کارگاه ملی آثار می توانند رزومه و شماره تماس خود را در قالب یک فایل pdf، ‌نام و نام خانوادگی مطابق با کارت ملی و شماره تماس با حجم کمتر از۱۰ مگابایت نیز حداکثر تا دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح، به آدرس farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند.
گفتنی است آثار ارسالی توسط اساتید کارگاه بهرام کلهرنیا، کورش پارسانژاد بررسی و در صورت تایید، حضور هنرمندان برتر در کارگاه مشخص خواهد شد.
همچنین نمایش آثار برتر به مدت سه روز ۱۶، ۱۷و ۱۸ اسفندماه (چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه) از ساعت ۹ تا ۱۸ در عمارت عین الدوله پایتخت برگزار می شود.
همچین آثار منتخب این کارگاه برروی سازه های شهری در معرض دید عموم قرار می گیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.