فراخوان جشنواره « یک دنیا آرزوی کودکانه»

0

دبیر اجرایی جشنواره یک دنیا آرزوی کودکانه  در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: کودکان در مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی می توانند آرزوها و رویاهای خود را نقاشی نموده و در این مسابقه شرکت نمایند.

حاج مهدی توتونچیان گفت: این جشنواره به پیشنهاد گروه « آنایوردوم قاضی جهان» و با مشارکت « انجمن توسعه شهرستان آذرشهر» و با همکاری فرمانداری شهرستان آذرشهر، اداره آموزش و پرورش آذرشهر، بخشداریهای آذرشهر، گوگان و ممقان ، شهرداریها و شوراهای اسلامی شهرهای آذرشهر، گوگان و ممقان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان آذرشهر  ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آذرشهر و تعدادی از تشکل های مردم نهاد در راستای ارائه آموزش های شهروندی در قالب فعالیت‌های هنری وتفریحی و با هدف تقویت خلاقیت در کودکان برگزار می کند.

وی افزود: در این مسابقه کودکان مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی از سنین ۶ الی ۱۲ آرزوهای خود را در قالب نقاشی بیان می کنند که به زیباترین آنها براساس تعداد آرای مردمی و هیات داوری جوایزی اهدا می گردد و آثار منتخب در قالب نمایشگاه در معرض دید شهروندان قرار خواهد گرفت.

دبیر اجرایی جشنواره یک دنیا آرزوی کودکانه  گفت: کودکان علاقمند به شرکت در این مسابقه در سطح شهرستان آذرشهر می توانند آرزوها و نقاشی های خود را نقاشی نموده و اصل نقاشی خود را تا پنجم اردیبهشت ماه از طریق مدرسه و یا تصویر نقاشی خود را در فضای مجازی به یکی از آیدی های @TotonchianM ، @Deniz1298 ، @feizireza1862 و @APAzarshahr ارسال نمایند.

گفتنی است قرار است به ۴۵ اثر برگزیده کودکان به همراه کارت هدیه و کتب نفیس یک پکیج کامل فرهنگی اهدا شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.