فراخوان جشنواره « يک دنيا آرزوي کودکانه»

0

دبير اجرايي جشنواره يک دنيا آرزوي کودکانه  در گفتگو با خبرنگاران با بيان اين مطلب گفت: کودکان در مقاطع ابتدايي و پيش دبستاني مي توانند آرزوها و روياهاي خود را نقاشي نموده و در اين مسابقه شرکت نمايند.

حاج مهدي توتونچيان گفت: اين جشنواره به پيشنهاد گروه « آنايوردوم قاضي جهان» و با مشارکت « انجمن توسعه شهرستان آذرشهر» و با همکاري فرمانداري شهرستان آذرشهر، اداره آموزش و پرورش آذرشهر، بخشداريهاي آذرشهر، گوگان و ممقان ، شهرداريها و شوراهاي اسلامي شهرهاي آذرشهر، گوگان و ممقان ، کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان شهرستان آذرشهر  ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آذرشهر و تعدادي از تشکل هاي مردم نهاد در راستاي ارائه آموزش هاي شهروندي در قالب فعاليت‌هاي هنري وتفريحي و با هدف تقويت خلاقيت در کودکان برگزار مي کند.

وي افزود: در اين مسابقه کودکان مقاطع ابتدايي و پيش دبستاني از سنين 6 الي 12 آرزوهاي خود را در قالب نقاشي بيان مي کنند که به زيباترين آنها براساس تعداد آراي مردمي و هيات داوري جوايزي اهدا مي گردد و آثار منتخب در قالب نمايشگاه در معرض ديد شهروندان قرار خواهد گرفت.

دبير اجرايي جشنواره يک دنيا آرزوي کودکانه  گفت: کودکان علاقمند به شرکت در اين مسابقه در سطح شهرستان آذرشهر مي توانند آرزوها و نقاشي هاي خود را نقاشي نموده و اصل نقاشي خود را تا پنجم ارديبهشت ماه از طريق مدرسه و يا تصوير نقاشي خود را در فضاي مجازي به يکي از آيدي هاي @TotonchianM ، @Deniz1298 ، @feizireza1862 و @APAzarshahr ارسال نمايند.

گفتني است قرار است به 45 اثر برگزيده کودکان به همراه کارت هديه و کتب نفيس يک پکيج کامل فرهنگي اهدا شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.