فراخوان جشنواره “خورشید ولایت” در مشهد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری “خورشید ولایت” منتشر شد

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری صداو سیما، مرکز خراسان رضوی،این  فراخوان با موضوع “امام رضا(ع)، معرفت، زیارت، نماز، ولایت فقیه، مدافعین حرم منتشر شد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد زمینه برای ارتباط هرچه بیشتر کودکان، نوجوانان و جوانان با فضایل معنوی امام رضا(ع)، تقویت باورهای دینی و مذهبی کودکان، نوجوانان و جوانان دانش‌آموز، ترویج فرهنگی نماز، ولایت فقیه و معرفی و بازشناسی شهدای مدافع حرم است.

محمدتقی فخریان افزود: این جشنواره برای دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه در رشته‌های دلنوشته، نقاشی، خوش‌نویسی، داستان، شعر، عکاسی، فیلم کوتاه و سرود برگزار می‌شود؛همچنین دانش‌آموزان دوره اول و دوم ابتدایی در رشته خط تحریری، دلنوشته و نقاشی تحصیلی می‌توانند با ارسال آثار در این جشنواره شرکت کنند.

او گفت: دانش‌آموزان علاقه‌مند، تا ۱۰ اردیبهشت سال ۹۷فرصت دارندآثار خود را به نشانی مشهد مقدس، بلوار سجاد، خیابان یاسمن، نبش یاسمن ۵، بنیاد فرهنگی رضوی ارسال  و برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط شرکت در جشنواره به  پایگاه اینترنتیhttp://bonyadfarhangi.aqr.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.