فراخوان ارسال مقاله به همایش بین المللی گفتمان مهدویت

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ دبیر اجرایی این همایش،ایجاد موج معنوی ومهدوی در راستای فرهنگ سازی و ترویج ارزشی و دینی، تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص تمدن اسلامی نوین و سبک زندگی اسلامی را از اهداف برگزاری این همایش دانست و افزود: بایسته های معرفت مهدوی، بایسته های اخلاق مهدوی، اخلاق اسلامی در دانشگاه منتظر، پایه های قرآنی و روایی مهدویت در نزد شیعه و اهل سنت و مهدویت و امیدبخشی جهانی از محورهای اصلی این همایش است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حجت الاسلام احمدرضا مرادی افزود:علاقه مندان برای ارسال مقاله و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://mahdaviatdiscourse.com/fa/ مراجعه کنند.
به گفته وی در این همایش شرکت کنندگانی ازکشورهای کانادا ، عراق ، سوریه و مراکز اسلامی اروپا حضور خواهند یافت .
برگزاری نشست های معرفت افزایی مهدوی ویژه دانشجویان ،استادان و عموم مردم با حضور کارشناسان برجسته مهدوی، تجلیل از فعالان عرصه مهدوی در دانشگاه ها و مراکزفرهنگی و دینی و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مهدوی با حضور سخنرانان و کارشناسان مهدوی، از جمله برنامه های این همایش دو روزه است.
نخستین همایش بین المللی گفتمان مهدویت با محوریت آثار آیت الله صافی گلپایگانی ۱۶و ۱۷ اردیبهشت در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایکان برگزار می شود .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.