جشنواره نوروزی «سوره مهر» برگزار می‌شود

0
به گزارش «فارسی مچ»،جشنواره نوروزی سوره مهر در چهار بخش مسابقه عکاسی، نقاشی، خاطره نویسی و صدای کتاب و با جوایز ارزنده برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ،، انتشارات سوره مهر جشنواره نوروزی خود را در چهار بخش مسابقه عکاسی، نقاشی، خاطره نویسی و صدای کتاب برای علاقه‌مندان به این موضوعات تدارک دیده است. مدت شرکت در جشنواره نوروزی سوره مهر از ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ الی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ است.
در مسابقه عکاسی کافی است یک عکس خلاقانه با محوریت کتاب‌های انتشارات سوره مهر و ایام نوروز تهیه شود. این عکس می‌تواند از هر کتابی از انتشارات سوره مهر باشد که در اختیار مخاطب است. همچنین در مسابقه نقاشی نیز کافی است هر شرکت کننده تصویر ذهنی خود از داستان، شخصیت‌ها، نمادها و رویدادهای کتاب‌های انتشارات سوره مهر را روی کاغذ نقاشی بکشد. در مسابقه خاطره نویسی کافی است خاطرات جذاب یکی از مسافرت‌های اخیر خود از جمله مسافرت‌های نوروزی را بنویسد.
در مسابقه صدای کتاب نیز کافی است یک صفحه جذاب و مورد علاقه از کتاب‌های سوره مهر را انتخاب و آن صفحه را با صدای خود بخواند و ارسال کند. لازم به گفتن است که نحوه داوری هر بخش بدین صورت است که آثار ارسالی ابتدا توسط کارشناسان سوره مهر مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورتی که آثار از حداقل کیفیت لازم برخوردار باشند این آثار در بازه زمانی مشخص شده روی سایت جشنواره قرار می‌گیرد و مورد داوری مخاطبان قرار می‌گیرد. جوایز جشنواره به آثار با بیشترین تعداد لایک تعلق می‌گیرد. جوایز هر یک از بخش‌های مسابقه بدین صورت است: نفر اول: ۱۰ میلیون ریال وجه نقد نفر دوم: ۵ میلیون ریال وجه نقد نفر سوم: ۳ میلیون ریال وجه نقد نفر چهارم: ۱ میلیون ریال وجه نقد علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند به صفحه اختصاصی جشنواره نوروزی سوره مهر مراجعه کنند و آثار خود را ارسال کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.