جشنواره فرهنگی هنری واحد بندرگز

0

به گزارش «فارسی مچ»، رتبه‌های برتر جشنواره فرهنگی هنری دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در رشته‌های مختلف اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری آنا، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی واحد بندرگز اظهار کرد: «جشنواره فرهنگی هنری انقلاب از سوی معاونت دانشجویی فرهنگی واحد بندرگز در رشته های مختلف عکاسی، کتابخوانی و ورزشی برگزار شد که با اعلام نتایج نفرات برتر در هر رشته به کار خود پایان داد.»

سیدسجاد بابازاده تصریح کرد: «در رشته عکاسی از ۴۵ اثر ارسالی به جشنواره، متین قره محمودلی، سارا چهل امیرانی و حسن صالحی رتبه های اول تا سوم مسابقه را کسب کردند.»

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی واحد بندرگز افزود: «در رشته کتابخوانی در بخش استادان دکتر محمد مهدی شمسایی و در بخش کارکنان مهدی صالحی، سیما متقی و الهام علوی و در بخش دانشجویی سارا چهل امیرانی، آسیه توماج و عادل ممیان رتبه های برتر را کسب کردند.»

بابازاده خاطرنشان کرد: «در رشته های ورزشی در رشته دارت سعید کردی، محمد علی نودهی و مهدی دایی و در رشته پرتاب بسکتبال سعید کردی، افشین کادری و محمد علی نودهی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.»

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.