جشنواره استانی قرآن و عترت در دهدشت

0

به گزارش «فارسی مچ»،آیین افتتاح جشنواره استانی قرآن و عترت در فرهنگ سرای هنری شهر دهدشت برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح جشنواره استانی قرآن و عترت در دهدشت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه این جشنواره قرآنی در سه بخش قرائت، ترتیل (ویژه برادران) و حفظ برگزار می‌شود، گفت: مسابقه بخش حفظ نیز در چند قسمت حفظ یک تا ۵ جزء، حفظ ۵ تا ۱۰ جزء، حفظ ۱۰ تا ۲۰ جزء، حفظ ۲۰ تا ۲۵ جزء و حفظ کل قرآن کریم انجام می‌شود.
ایرج کاظمی جو افزود: شرکت کنندگان از تمام شهرستان‌های استان در بخش‌های مختلف از جمله قرائت، ترتیل و حفظ در دو نوبت صبح و عصر به رقابت می‌پردازند.
وی گفت: در این مسابقات ۱۳۰ نفر در دو بخش برادران و خواهران شرکت کرده و لیست اسامی برگزیدگان در هر بخش به دبیرخانه استان اعلام که در مراسم اختتامیه در مرکز استان از آن‌ها تجلیل می‌شود.
وی با بیان اینکه شرکت در این جشنواره محدودیت سنی ندارد، بیان کرد: شناسایی و معرفی نخبگان و استعداد‌های درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت از اهداف اصلی این جشنواره است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.