جشنواره ادبی هنری اهدای عضو با عنوان “شفا”

0

به گزارش «فارسی مچ»،واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی از کلیه هنرمندان علاقمند در رشته های هنری دعوت مینماید تا با ارسال آثار ارزشمند خود در زمینه بخشش واهدای عضو به اولین جشنواره ادبی-هنری دوباره زندگی که در رشته های گرافیک، تصویر سازی، انیمیشن، کاریکاتور، نقاشی، عکاسی، فیلم کوتاه و متن ادبی  برگزار می گردد؛ با روح خلاق خود در ثبت بزرگی آن بخشش سهیم باشند.

 

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛علاقه مندان می توانند اثار خود را تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۷ به آدرس  shafafestival@gmail.com  ارسال نمایند.

لطفن توجه داشته باشید:

۱- شرکت برای هر هنرمند در تمامی رشته ها آزاد است و هر شخص می تواند در هر یک از رشته های هنری تا سه اثر را ارسال نماید.

۲- آثار هنری با هر نوع تکنیک اجرایی مورد پذیرش قرار می گیرد.

۳- فایل های تصویری غیر متحرک حداقل در ابعاد ۵۰ در ۷۰ با فرمت های tifjpg,psd,  با رزولوشن ۳۰۰  dpiفایل های متنی با فرمت word   وفایل های متحرک با فرمت  wma,gif ارسال شود.

۴-برای ارسال ایمیل: آثار مورد نظر ضمیمه ایمیل شده و در قسمت ” موضوع ” بخش مربوطه قید شود مانند: “جشنواره شفا-بخش عکس “و در متن ایمیل  نام و مشخصات هنرمند و اثر.

۵-تنها آثار ارسالی به ایمیل اعلام شده به بخش داوری ارسال می شود.

۶- دبیرخانه جشنواره حق استفاده از آثار در رسانه های چاپی و اطلاع رسانی، تبلیغات فرهنگی و نمایش در داخل و خارج از کشور را با ذکر نام هنرمند، خواهد داشت.

 

به آثار برتر در هر رشته جوایز نفیسی در جشن روز ملی اهدا اعطا خواهد شد.

برای دنبال کردن اخبار رویداد تنها به سایت اهدا و کانال تلگرام اختصاصی جشنواره به این آدرس مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.