بیست و نهمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «عشق کتاب»

0

به گزارش «فارسی مچ»،معاونت پژوهش و فناوری اطلاعات آستان مقدس حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین اعضای خانواده، بیست و نهمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «عشق کتاب» را به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر،  برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به این منظور، کتاب «جاذبه و دافعه علی(ع)» اثر استاد شهید مرتضی مطهری، انتخاب شده است.

در پیشگفتار این کتاب آمده است:

«شخصیت عظیم و گسترده امیرالمومنین علی(ع) وسیع­تر و متنوع­تر از این است که یک فرد بتواند در همه جوانب و نواحی آن وارد شود و توسن اندیشه را به جولان آورد. برای یک فرد، حداکثری که میسر است این است که یک یا چند ناحیه معین و محدود را برای مطالعه و بررسی انتخاب کند و به همان قناعت ورزد.

یکی از جوانب و نواحی وجود این شخصیت عظیم، ناحیه تاثیر او بر روی انسان­ها به شکل مثبت یا منفی است و به عبارت دیگر«جاذبه و دافعه» نیرومند اوست که هنوز هم نقش فعال خود را ایفا می نماید و در این کتاب درباره­اش گفتگو شده است.

شخصیت افراد از نظر عکس العمل سازی در روح­ها و جان­ها یکسان نیست. به هر نسبت که شخصیت حقیرتر است، کمتر خاطرها را به خود مشغول می دارد و در دل­ها هیجان و موج ایجاد می کند، هرچه عظیم­تر و پرنیرو تر است، خاطره انگیزتر و عکس العمل ساز تر است، خواه عکس العمل موافق یا مخالف. »

از مزایای این مسابقه، غیرحضوری بودن آن است تا مخاطب بتواند از هر جای کشور در این مسابقه شرکت نماید.

شرکت کنندگان می­توانند از ۱ الی ۱۷ فروردین­ماه ۱۳۹۷ بصورت آنلاین در پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه تخصصی و مرکز پژوهشی آستان مقدس به نشانی lib.shahecheragh.ir در این مسابقه شرکت نمایند. در پایان، به ده نفر از کسانی که به تمامی سؤالات پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه، کارت هدیه یکصدهزار تومانی تعلق خواهد گرفت.

علاقه­مندان می­توانند علاوه بر تهیه کتاب ارزشمند «جاذبه و دافعه علی(ع)» اثر استاد شهید مرتضی مطهری، از کتابفروشی­ها، نسخه الکترونیکی آن را از لینک زیر دریافت نمایند.

لینک دریافت کتاب «جاذبه و دافعه علی(ع)» اثر استاد شهید مرتضی مطهری

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.