اولین جشنواره هنری تخم‌مرغ‌های نوروزی برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»،داریوش قاسمی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از برگزاری اولین جشنواره هنری تخم‌مرغ‌های نوروزی در ۲ بخش هنرمندان و خانواده و کودک خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ قاسمی افزود: با توجه به فرا رسیدن بهار ۹۷ و هم زمان با فراخوان سالانه طرح و ایده استقبال از بهار، این جشنواره با هدف خلق آثار هنری به روش یکی از رسوم بومی ایران برای ایجاد شور و نشاط در جامعه و زینت بخشی به فضای شهری در ایام نوروز از طریق مشارکت هنرمندان رشته‌های تجسمی برگزار می شود.وی به تشریح مشخصات جشنوارهدر بخش هنرمندان پرداخت و گفت: احجام تخم‌مرغ در این جشنواره در ابعاد ۱۵۰ سانتی‌متر ارتفاع و یک متر قطر است و این سازمان آماده اجرای ایده‌های برگزیده هنرمندان در شهر است.قاسمی اضافه کرد: ایده‌پردازان می‌توانند با انواع رنگ یا پیوست و با هرنوع تکنیک تجسمی روی حجم تخم‌مرغ را طراحی کنند و اجرای آثار در فضای باز و مکان های عمومی خواهد بود. وی بیان کرد: هنرمندان که آثار خود را تا ۳۰ بهمن سال جاری به دبیرخانه ارسال کردند از ۱۹ تا ۲۲ اسفندماه سال جاری می توانند برای اجرای آثار خود اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.