فراخوان دومین جشنواره سراسری شعر نهج البلاغه در اصفهان

0

به گزارش «فارسی مچ»،بهشت بیان یک جشنوراه سراسری با موضوع شعر نهج البلاغه است،مدیر بنیاد قرآن و نهج‌البلاغه اصفهان از برگزاری دومین دوره جشنواره سراسری شعر نهج‌البلاغه با عنوان «بهشت بیان» خبر داد و گفت: این جشنواره اردیبهشت ماه سال آینده برگزار و علاقه مندان تا ۱۵ فروردین ۹۷ فرصت دارند آثار خود را ارسال نمایند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛مسعود رجایی مدیر بنیادقرآن و نهج‌البلاغه اصفهان به حلقه وصل گفت: دومین دوره جشنواره سراسری شعر نهج‌البلاغه با عنوان «بهشت بیان» برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این جشنواره با هدف تبیین اهمیت و جایگاه نهج البلاغه پس از قرآن، نقش محوری توحید و عدالت در نهج‌البلاغه و اهمیت الگو پذیری از فرامین امام علی(ع) برگزار می‌شود.

رجایی ادامه داد: شاعران آیینی سراسر کشور می‌توانند برداشت‌های معرفتی خود را در قالب شعر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی تصریح کرد: اشعاری که به ترجمه ظاهری از خطبه و سخنان نهج‌البلاغه پرداخته باشند، مورد داوری قرار نمی‌گیرند.

مدیر بنیاد قرآن و نهج البلاغه اصفهان با بیان اینکه هر شاعر می‌تواند سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند، افزود: گروه‌های مختلف سنی نیز می‌توانند آثار خود را درباره موضوعات اعلام شده درهر قالب‌ شعری مد نظر خود ارسال کنند.

رجایی با بیان اینکه این جشنواره در اوایل اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره نیز تا پانزدهم فروردین‌ماه است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.