هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت کارکنان واحد آیت الله آملی

0

به گزارش «فارسی مچ»،مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی گفت: همزمان با سراسر کشور هفتمین دوره مسابقات قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ سید مصطفی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد: «۱۰۰ نفر از خواهران و برادران کارمند در این دوره از مسابقات شرکت کردند.»

احمدی با بیان اینکه این مسابقات با هدف گسترش و تقویت مطالعات قرآنی و ارتقای سطح علمی کارکنان درباره قرآن و عترت برگزار می‌شود، گفت: «امسال کارکنان در سه رشته ترجمه فارسی قرآن کریم، زیارت عاشورا و زیارت جامعه کبیره و آشنایی با نهج البلاغه رقابت کردند.»

وی درباره زمان اعلام نتایج آزمون قرآن و عترت استادان و دانشجویان خاطرنشان کرد: «در هفته آتی در مراسمی با اعلام اسامی رتبه‌های برتر از برگزیدگان این مسابقات تجلیل خواهد شد.»

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.