نخستین دوره مسابقه ملی عکاسی

0

به گزارش «فارسی مچ»، نخستین دوره مسابقه ملی عکاسی با موضوع عکاسی از بناهای مذهبی به میزبانی سمای کرج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا، عکس‌هایی که در بازه زمانی پاییز 96 به دبیرخانه این مسابقه ارسال شدند، مورد داوری قرار گرفته و پس از مشخص شدن نفرات برتر، مراسم اختتامیه این مسابقه با حضور مدیر پژوهش و مدیر فرهنگ سازمان سما، برگزیدگان مسابقه و جمعی از استادان، دانشجویان و نخبگان علمی در سالن آموزشکده سما واحد کرج برگزار شد.

در این مسابقه که با دریافت مجوز از سوی مراجع ذیصلاح در آبان تا آذر 96 اجرا شده بود، بیش از 1000 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد و در نهایت تعداد 50 اثر برای نمایشگاه انتخاب و 3 اثر به عنوان آثار برتر مشخص شدند.

نمایشگاه ویژه این مسابقه نیز از روز سه شنبه 24 بهمن 96 با حضور دکتر امیر محمودی رئیس سما واحد کرج کار خود را آغاز کرد و علاقه‌مندان با حضور در این مسابقه از آثار برگزیده بازدید کردند؛ در مراسم اختتامیه سحر رحمدل از تبریز، علیرضا رحمانی از تاکستان و مجید حجتی از اصفهان به عنوان نفرات اول تا سوم با دریافت تندیس ویژه و جوایز نفیس از سوی آموزشکده سما واحد کرج و حامی مسابقه قدردانی شدند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.