مسابقه کتاب خوانی «آفت افیون» در نهاوند

0

به گزارش «فارسی مچ»،کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی نهاوند از برگزاری مسابقه کتاب خوانی «آفت افیون» در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛حبیب سلگی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم فرهنگ سازی مقابله با پدیده اعتیاد به‌ویژه در بین نسل جوان جامعه، اظهار داشت: شیوه های فرهنگی بهترین اقدام برای مبارزه با موادمخدر در جامعه به شمار می روند.

وی افزود: ‌معضل اعتیاد به مواد مخدر با بیکاری، فقر، ‌طلاق و فرار از خانه ارتباط نزدیک دارد و در کمیته پیشگیری و فرهنگی باید برای موفقیت در امر مبارزه با این پدیده برنامه ای منسجم، نظام مند و هدفمند دنبال شود.

سلگی از برگزاری مسابقه کتاب خوانی «آفت افیون» به صورت مجازی و برگزاری ۲ جلسه گفتمان دانش آموزی در مدارس شهرستان و توزیع کتاب «آفت افیون» به همراه لوح فشرده کتاب در بین روحانیون خبر داد و افزود: ۴ گفتمان دینی مدارس در مناطق محروم و پر خطر شهرستان در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

تبیین سبک زندگی فاطمی در مساجد نهاوند

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی نهاوند همچنین از برگزاری ۸ گفتمان دینی با موضوع سیره حضرت زهرا(س) در این شهرستان خبر داد.

حبیب سلگی گفت: هدف از این برنامه تبیین ابعاد مختلف سبک زندگی فاطمی از منظر مقام معظم رهبری وتوجه به تأکیدات ایشان در این خصوص و ارتقای آموزه های جوانان و نوجوانان به منظور مقابله با هجمه فرهنگی استکبار در عصر حاضر و آشنایی با سبک زندگی اسلامی است.

وی گفت: طی پیش بینی ها بیش از ۶۰۰ نفر در مدارس، مساجد، حوزه های علمیه و شورای فرهنگی محلات از برنامه گفتمان ها استفاده خواهند کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.