مسابقه کتابخوانی و تفسیر سوره ق در شاهرود

0
به گزارش «فارسی مچ»، به همت حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری(س)، مسابقه کتابخوانی و تفسیر سوره ق در پایگاه های بسیج شاهرود برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، مسابقه کتابخوانی با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی و تفسیر ق به همت حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری (س) و پایگاه مطهره شاهرود برگزار شد.
نفیسه سبحانی مسئول حوزه بسیج جامعه زنان صدیفه با بیان اینکه این مسابقات به مناسبت دهه فجر و ایام فاطمیه با حضور خواهران بسیجی در سطح پایگاه‌ها برگزار شد اظهار کرد: مسابقه تفسیر سوره ق به همت پایگاه طهور در مسجدالنبی شهرک انقلاب به مناسبت ایام فاطمیه برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.
وی افزود: مسابقه کتابخوانی با موضوع گفتمان انقلاب اسلامی با شرکت پایگاه‌های بسیج انجام و اختتامیه در کانون جوانان بسیج برگزار و به ۱۲ نفر هدایایی اهدا شد.
سبحانی با اشاره به برگزاری مراسم پیاده روی و مسابقه دارت در پایگاه طهورا شهرگ فدک شاهرود گفت: در مسابقه دارت به سه نفر برتر هدایایی اهدا شد و در پایان مراسم پیاده روی نیز به قید قرعه به خواهران بسیجی هدایایی از طرف پایگاه اهدا گردید.
مسئول بسیج جامعه زنان حوزه صدیقه کبری (س) با بیان اینکه کلاس آشپزی در پایگاه وحدت برگزار شد افزود: این دوره آموزشی به مدت یک ماه در محل پایگاه روستای علی آباد شاهرود بصورت رایگان برای بسیجیان برگزار شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.