مسابقه کتابخوانی ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

0

به گزارش «فارسی مچ»،علی علی اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کتاب بهشت فدک شامل ۴ بخش یاس بهشتی، فاطمه (س) بنیانگذار مکتب دفاع از ولایت، بهشت فدک و مسابقه است.
وی شرکت برای عموم علاقه مندان بالای ۱۲ سال در این مسابقه کتابخوانی را آزاد عنوان کرد و اظهار داشت: منبع سؤالات طرح شده از کتاب ‘بهشت فدک’ می باشد و طبق مطالب کتاب تصحیح خواهد شد.
وی با بیان اینکه به برندگان مسابقه به قید قرعه جوایز ارزشمندی اعطا خواهد شد، گفت: این کتاب که توسط مجتمع فرهنگی، آموزشی و پژوهشی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تهیه، تنظیم و منتشر شده در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در بقاع متبرکه به صورت رایگان توزیع می شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از ایرنا علی اکبری بیان داشت: برای بخش مسابقه این کتاب ۱۴ سوال طراحی شده که شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه های صحیح را در قالب یک عدد ۱۴ رقمی از چپ به راست، به سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۱۹۶۶ ارسال کنند.
وی اضافه کرد که متن pdf این کتاب در سامانه اوقاف و امور خیریه نیز بارگذاری شده و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به این سامانه متن کتاب را دانلود کرده و در مسابقه شرکت کنند.
وی یادآور شد: مهلت ارسال پاسخنامه حداکثر تا تاریخ ۱۵ اسفند ماه سال جاری بوده و اسامی برگزیدگان در تاریخ ۱۸ اسفند ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) در سایت مرکز فرهنگی پژوهشی به نشانی www.mfpo.ir و نیز سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی www.mfso.ir و نیز اعلام خواهد شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: برندگان، ۲هفته بعد از اعلام نتایج فرصت دارند مشخصات درخواستی را از طریق سامانه پیامکی ارسال نمایند، در غیر این صورت از لیست برندگان کنار گذاشته خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.